Tiskové zprávy

ArchiCAD STAR(T)EDITION 2016 je v Česku

[3.3.2016] Plně lokalizovaná nejnovější verze nejvýkonnějšího BIM systému pro menší projekce a stavební firmy je v prodeji

Tisková zpráva 08/03/2016 (dokument ve formátu PDF)

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o., (CEGRA) oznamuje uvedení české lokalizace ArchiCAD STAR(T)EDITION 2016 do prodeje. ArchiCAD SE nabízí malým firmám velký software za nízkou cenu. SE byl už dříve výkonným BIM nástrojem, ale nyní s prediktivními výpočty na pozadí, optimalizovaným OpenGL enginem a intuitivními pomůckami pro vynášení objektů i čar, je SE 2016 bezkonkurenčním BIM programem ve své kategorii.

Funkce SE 2016 zahrnují veškeré potřebné nástroje pro zpracování BIM projektu i standardní dokumentace všech stupňů včetně konstrukčních detailů a výkazů. ArchiCAD SE 2016 stojí na stejném základu jako ArchiCAD 19, prověřené a vysoce výkonné technologii. SE 2016 disponuje vlastnostmi a funkcemi jako:
 

  • robustní 64-bit a multi-processing technologie doplněná o prediktivní výpočty na pozadí
  • výkonné nástroje pro modelování včetně Skořepiny a MORFu, automatické propojování konstrukcí na základě priorit materiálů a podpora GDL objektů (až do verze 19)
  • výkazy „exponovaných“ ploch sendvičových a profilových konstrukcí
  • optimalizace zobrazení kót, více popisek k jednomu objektu
  • kolize detekcí TZB prvků
  • interaktivní 3D Painter
  • nejaktuálnější IFC, DWG a DXF převodníky pro sdílení BIM modelu i 2D výkresové dokumentace.


ArchiCAD STAR(T)EDITION 2016 CZE je k dodání od 8.3. 2016. Program si zachovává cenu 50 200,- Kč (+DPH). Více informací je k dispozici na produktových stránkách http://www.cegra.cz/231-produkty-software-archicad-startedition.aspx


o Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o. - CEGRA
CEGRA si od roku 1995 vybudovala pozici významného dodavatele počítačových technologií pro stavební průmysl v České republice. Jako exkluzivní partner jednoho z největších světových výrobců CAD/BIM programů, firmy GRAPHISOFT, pro Českou republiku, dodává 2D/3D integrovaný BIM projekční systém ArchiCAD™, jenž zahrnuje progresivní technologie BIM Server™, EcoDesigner™ a BIMx. CEGRA se orientuje i na architekturu/projektování staveb navazující profese včetně facility managementu a řízení projektu. Součástí nabídky CEGRA jsou rovněž vizualizační programy Artlantis a Twinmotion francouzské společnosti Abvent.