Abecedně dle výrobce

Betong & Rector - zdicí skořepinové tvárnice a předpjaté stropní systémy

Firma Be-Tong spol. s r.o. Hodonín je česká rodinná společnost, jejímž záměrem bylo zavedení výroby nových progresivních stavebních materiálů za použití špičkové francouzské technologie výroby na český trh. Firma Be-Tong vznikla v roce 1998, tehdy zakoupila zcela novou plně automatizovanou francouzskou výrobní linku Adler. Přísně hlídaná receptura, čistý dolomit, kvalitní formy Kobra a Adler, nejmodernější vibrolisová technologie výroby a spolupráce s odborníky jsou atributy, jež umožňují firmě vyrábět velmi kvalitní stavební zdicí prvky s ojedinělými vlastnostmi a strukturou. Společnost RECTOR Česká republika je českou pobočkou francouzské skupiny Rector Lesage, která patří již více než 50 let mezi lídry ve výrobě prefabrikátů z předpjatého betonu na francouzském trhu. Její činnost je založena na výjimečném know-how a na schopnosti přicházet s kreativními řešeními dle potřeb zákazníků a partnerů ze stavebního oboru.
 

Betong & Rectorsoftwarový nástroj pro ArchiCAD sestává ze dvou komponent

1. GDL knihovna s objekty a atributy
Knihovna je zpracována technologií GDL verze 14 a je kompatibilní s verzí ArchiCAD 14 a vyšší a ArchiCAD SE 2011 a vyšší, je kompatibilní s operačními systémy Windows i MacOS, Knihovna obsahuje betonové skořepinové tvárnice z dolomitického vápence, které jsou určené pro zdící, bednící, nosné a příčkové zdivo, a prvky stropního systému RECTOBETON, tj. předpjaté stropní nosníky a stropní vložky RECTOR. Knihovní prvky obsahují zároveň technické vlastnosti reálných produktů pro snadnější práci architektů a projektantů při použití zdícího a stropního systému.

2. API funkce pro vykazování
Doplněk BETONG je zpracován jako API a je kompatibilní s verzí ArchiCADu pro Windows verze 15 32-bit nebo 64-bit Windows a ArchiCADu pro MacOS verze 15. Doplněk slouží pro výkazy prvků stavebního systému betonových skořepinových tvárnic BETONG.

 Software je ke stažení zdarma:

GDL knihovna s objekty a atributy (*.zip dokument 2,1MB)
API funkce pro vykazování (*.zip dokument 2,99 MB)